Seminár SAPI: FOTOVOLTIKA A OZE V ROKU 2022

26. 10. 2021 09:00 - 16:30
Hotel Bratislava

Milí priaznivci OZE a SAPI, dovoľujeme si Vás pozvať na 11. ročník výročného praktického seminára FOTOVOLTIKA A OZE V ROKU 2022, ktorý pripravuje Slovenská asociácia fotovoltického priemyslu a OZE (SAPI). Seminár SAPI sa uskutoční dňa 26.10.2021 v Hoteli Bratislava v čase od 9:00 do 16:30. Ako iste viete, ide o jedinečné podujatie, ktoré organizuje jediná profesijná organizácia, ktorá sa na Slovensku aktívne venuje fotovoltike a obnoviteľným zdrojom.

Aj tento rok otvorí podujatie najaktuálnejšie témy. Dozviete sa o najhorúcejších novinkách a technologických inováciách v OZE. Opäť budeme hovoriť aj o vodíku, ale aj o rozvoji geotermálnej energie.

V druhom bloku konferencie sa budeme venovať budúcnosti podpory výroby energie z OZE. Zástupcovia Ministerstva hospodárstva SR priblížia aktuálny proces implementácie Smernice o OZE (RED2), zo sekcie Plánu obnovy Úradu vlády SR prídu porozprávať o implementácii komponentu OZE a advokát z Poláček & Partners blok uzavrie témou o prekážkach rozvoja OZE.

Tretí blok otvorí úvodné slovo zástupcu medzinárodnej asociácie SolarPower Europe, po ktorom bude nasledovať diskusia so zástupcami SAPI, Ministerstva hospodárstva, Zastúpenia EK a poslanca NR SR Radovana Kazdu. Diskutujúci budú hľadať odpoveď na otázku, či je nová energetická a klimatická politika SR fit for 55.

Konferenciu uzavrie štvrtý blok venovaný financovaniu projektov OZE. Hovoriť sa bude o nových obchodných modeloch, zelených kontraktoch, či o moderných možnostiach financovania výstavby lokálnych zdrojov. Zástupca slovenskej banky priblíži možnosti výrobcov pri financovaní repoweringu, resp. pri prolongácii činnosti elektrární.

Po skončení podujatia budú mať účastníci seminára možnosť zúčastniť sa exkluzívneho Biznis networking kokteilového večera, na ktorom budeme mať možnosť diskutovať o podujatí, energetike, ale aj o mnohých ďalších vám blízkych biznisových témach.

Základný registračný poplatok je 149 EUR bez DPH, pre členov SAPI platí už tradične 30% zľava a cena pre nich je 105 EUR bez DPH. Zástupcovia štátnej správy (okrem MH SR) môžu využiť zvýhodnenú cenu 90 EUR bez DPH. Po skončení odborného programu vás pozývame na Biznis networking kokteil, cena vstupu pre 1 osobu je vo výške 25 EUR bez DPH.

Prihlásiť sa môžete už teraz vyplnením registračného formulára.

Tešíme sa na spoločné stretnutie.

Změna programu nebo obsahu vyhrazena zadavateli či pořadateli. Neposkytujeme jakoukoli záruku přesnosti, kompletnosti nebo vhodnosti informací a materiálů nalezených nebo nabízených prostřednictvím naší webové stránky. Více v právním ujednání

Energy-Hub doporučuje

Odpadové hospodářství měst a obcí Nová pravidla a nové výzvy

18. 10. 2021 10:00 - 07. 12. 2021 12:00
online
Nově schválená odpadová legislativa přinesla doslova revoluci v pravidlech hospodaření s odpady. Na jejím základě se nyní česká města a obce snaží naj...

Dny teplárenství a energetiky

27. 04. 2022 10:00 - 28. 04. 2022 19:00
Olomouc
28. ročník nejvýznamnější a největší konference v oboru teplárenství a energetiky v České republice představí novinky, inovace a témata, která významn...

Partneři portálu

ENERGY-HUB je moderní nezávislá platforma pro průběžné sdílení zpravodajství a analytických článků z energetického sektoru. V rámci našeho portfolia nabízíme monitoring českého, slovenského i zahraničního tisku.

64469
Počet publikovaných novinek
1966
Počet publikovaných akcí
703
Počet publikovaných článků
ENERGY-HUB využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem.
Přepis, šíření či další zpřístupňování jakéhokoli obsahu či jeho části veřejnosti je bez předchozího souhlasu výslovně zakázáno.
Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5, Česká republika